Çekmeköy Dolap Kapak Tamiri

Günlük hayatta dolap kapakları sayısızca açılıp kapanır. Çok kullanılması ve bazen hatalı kullanılması dolap kapaklarında çeşitli sorunlara neden olur. Çekmeköy dolap kapak tamiri hizmetleriyle sorunu çok kısa sürede halletmek mümkündür. Kapakların bozulması dolabın kullanımını zorlaştırır. Aynı zamanda estetik görünümünü de bozar. Kapaklarda görülen problemler;

 • Kapakların ayarlarının bozulması
 • Kapak kulplarının kırılması
 • Kapaklardaki kapanma sorunları
 • Kapakların düşmesi

Çizikler, kabarmalar vb. sorunlar kullanımı fazla etkilememekle birlikte kapakların kötü görünmesine nedendir. Ayar bozuklukları, kapağın düşmesi kullanımda zorluk çıkaracağından hemen tamir edilmelidir. Sürgülü dolap kapaklarında ayar bozuklukları önemli bir sorundur. Sorun fark edildiğinde hemen çözüme kavuşturulmalıdır. Aksi takdirde kapak düşerek zarar verebilir. Bundan dolayı dolap kapak tamiri konusunda üst düzeyde bir hizmetin alınması şarttır. Bu kapsamda dolap tamiri konusunda profesyonel personel yapısına sahip olan firmamız, sizleri ayrıcalıklı fırsatlarla buluşturmaktadır.

Sürgülü kapakların ayar problemi fark edildiğinde riske engel olmak için hemen çıkarılıp bir kenara konulmalıdır. Firmamız sürgülü ve diğer dolap kapaklarını en hızlı ve kaliteli şekilde tamir etmektedir. İstanbul Çekmeköy dolap kapak tamiri için avantajlı bir konumda yer alan bir bölge olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Çekmeköy’de ayrıcalıklı bir şekilde dolap kapak tamiri hizmetini almak isterseniz mutlaka bu tür hizmetleri üst seviyede sunabilen bir firmayla iletişime geçmelisiniz.

Çekmeköy Dolap Kapak Tamiri Firması 0539 782 52 61

Dolaplar, eşyaları toplayarak yaşam alanlarının daha derli toplu görünmesini sağlarlar. Evlerimizde her yerde dolap vardır. Yatak odaları, mutfaklar, banyolar, holler, salonlar dolap çeşitleriyle dekore edilir. Çekmeköy dolap kapakları tamiri firması her çeşit dolap kapaklarını tamir hizmeti sunmaktadır. Dolap kapaklarıyla ilgili sunulan hizmetler arasında şunlar bulunur;

 • Doğal ahşap, lake, mebran, MDFLAM ve sunta kapakların yenilenmesi
 • Menteşelerinin ayarlanması
 • Menteşe değişiminin yapılması
 • Kulp değişimi
 • Gazlı, pistonlu kalkar kapakların tamiri ve değişimi
 • Düşer kalkarın tamiri ve değişimi
 • Kalkar kapakların değişimi ve tamiri
 • Cam kapakların menteşelerinin tamiri ve değişimi
 • Alüminyum çerçeveli kapakların menteşelerinin değişimi ve tamiri
 • Sürgülü kapakların takılması ve tamiri
 • Kapakların büyültülmesi ve küçültülmesi
 • Kapaklara kilit takma
 • Çocuk kilidi takma

Firmamız yukarıda sıralanan ve daha birçok konuda profesyonel hizmet vermektedir. Çekmeköy dolap kapak tamiri fiyatlarının son zamanlarda farklı nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Bu noktada ayrıntılı bir şekilde bu tür hizmetlerin fiyatları konusunda ayrıntılı araştırma yapmak da önerilmektedir.

Çekmeköy Dolap Kapak Tamiri Fiyatları 0539 782 52 61

Dolap, evlerde, işyerlerinde, ofislerde yaşama konfor katan mobilyalardır. Her gün defalarca kapakları açılıp kapanır. Açılıp kapanma sırasında kapakların teknik mekanizmaları zamanla yıpranır ve deforme olur. Mekanizmalarının yanı sıra ahşap kısımlarında da çizik, kırık, kabarma gibi sorunlar oluşabilir. Dolap tamiri ustaları çağrılarak veya dolap atölyeye götürülerek sorun hızlıca çözüme kavuşturulur.

Tamir mevzu bahis olunca fiyatlarının ne kadar olacağı merak edilir. Çekmeköy dolap kapak tamir fiyatları yapılacak işleme göre değişir. Dolapların çeşitleri vardır. Dolap çeşitlerinin bazı mekanizmaları, üretiminde kullanılan malzemeler farklı farklıdır. Değişen malzemeler ve mekanizmalar tamir işlemini farklılaştırır. Bundan dolayı net fiyat almak için ustanın dolabı ve kapağını görmesi gerekir. Alınan detaylı bilgilere dayanarak fiyatlandırma yapılabilir.

Çekmeköy Dolap Kapak Tamiri Şirketleri 0539 782 52 61

Son zamanlarda ray dolaplar çok tercih edilmektedir. Ray dolapların kapakları sürgülü olduğundan dolayı dar mekanlar için son derece idealdir. Ray dolapların kapak mekanizmalarının belli aralıklarla bakımının yapılması gerekir. Çekmeköy dolap kapakları tamiri dolap kapaklarındaki mekanizmaların bakım, tamir ve değişim hizmeti sunmaktadır. Ray dolaplarının kapılarının bakımı ve ayarı eşya yerleştirildikten sonra yapılmalıdır. Eşyalar kapıya sürteceğinden yerleştikten sonra yapılması daha doğru olacaktır.