Çekmeköy Mobilya Tamiri

Yaşam alanlarında konfor ve rahatlık sunan mobilyalar zaman içinde zarar görebilir. Uzun süre kullanılmış olması veya hatalı kullanımlar mobilyalardaki hasarların en önemli nedenleridir. Mobilyaların ana maddesi ahşaptır. Ahşap aslında her aşamasında çok tarz ve şık durur. Deforme olan ürünler Çekmeköy mobilya tamiri firması tarafından yepyeni görünecek şekilde restore edilir. Böylece mobilyalarınız hızlı bir şekilde tamir edilebilir.

Tamir işleminde dikkat edilmesi gereken husus; mobilyanın aslına uygun şekilde tamir edilmesidir. Tamirin uzman kişiler tarafından, gelişmiş teknoloji, kaliteli malzemeler ile yapılması ayrıca önemlidir. Yeni dekorasyona uyum sağlaması için mobilyalarda kısmı değişiklikler yapılabilir. Değişiklikler yapılırken müşterinin talebi, mobilyaya uygun tarzın ve dekorasyona uygunluğu dikkate alınarak işlem yapılır. Mobilyalarda oluşan çatlak, kırık, çizik veya kabarmalar şirketimiz tarafından kısa sürede aslına sadık kalınarak tamir edilir.

Çekmeköy Mobilya Tamiri Firması 0539 782 52 61

İnsanlar yaşayacakları veya çalışacakları mekanları dekore ederken çok özenirler. Ancak çok beğenilerek alınan mobilyalar zaman içerisinde etkisini kaybeder. Dış etkenlerden zarar gören mobilyalar tamir edilerek ilk günkü ışıltısı geri kazandırılabilir. Çekmeköy mobilya tamiri firması olarak bizler deforme olan ürünlerinizi kaliteli bir şekilde tamir ederek sizlere ulaştırmaktayız. Mobilya tamir firmalarının sunduğu hizmetler arasında şunlar bulunmaktadır;

 • Yapı marketlerinden satın alınan mobilyaların montajı
 • Her çeşit mobilyanın tamiri
 • Kişiye özel olarak tasarlanan mobilyaların üretimi
 • Kapılarda meydana gelen kilit sürtme gibi sorunların giderilmesi
 • Dolapların çekmece, menteşe, ayak ve kulp gidi detaylarının tamiri
 • Mutfak dolaplarının kapaklarının ve tezgahının değişmesi
 • Ofis mobilyalarındaki sorunların tamiri
 • Şifonyer tamiri
 • Ahşap yatakların tamiri
 • Büfelerin tamiri
 • Banyo dolaplarının tamiri

İstanbul Çekmeköy’de üst düzeyde bir mobilya tamiri hizmeti almayı istiyorsanız mutlaka kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer almalısınız! Tam da bu noktada firmamız mükemmel bir hizmetin adresi olarak karşınıza çıkmaktadır.

Çekmeköy Mobilya Tamiri Fiyatları 0539 782 52 61

Mobilya tamirinde, fiyata değil sunulacak hizmetin kalitesine dikkat edilmelidir. Kalitesiz hizmet satın alındığında ciddi paralar ödenen mobilyanın tamamen kaybedilmesi riski bulunur. Kaliteli hizmetin bedeli biraz yüksek olabilir. Ancak neticede mobilya kurtarılacağından ciddi anlamda kar elde edilecektir. Müşteriler tamir maliyetinin ne kadar olacağını merak etmektedir. Ancak mobilya görülmeden tamir fiyatının net söylenmesi doğru değildir. Çekmeköy mobilya tamiri aşağıdaki etkenlere bağlı olarak değişir;

 • Yapılacak işlemin teferruatına
 • Mobilyanın ebatlarına
 • Yapılacak işlemde kullanılacak malzemelere
 • El işçiliğine

Tamirde kullanılan malzemeler kaliteli olduğunda elde edilen sonuç daha memnun edici olmaktadır. Yapan kişinin deneyimli ve bilgili olması ise ayrıca etkilidir. Titizlikle yapılan işlemler neticesinde mobilyalar yepyeni görünecektir. Böylece yeni mobilya almak yerine var olan mobilyalarınızı yepyeniymiş gibi kullanabilirsiniz.

Çekmeköy Mobilya Tamiri Şirketleri 0539 782 52 61

Mobilyasında arıza olanlar kaliteli hizmet sunacak firma arayışına girerler. Doğru firmanın bulması ve kaliteli firmadan hizmet alınması mobilyaların akıbeti açısından çok önemlidir. Mobilyalarda görülen sorunları pratik bir şekilde çözüme kavuşturan firmalar daha çok talep görmektedir. Çatlak, mobilyalarda sıklıkla görülen hasarlardandır. Deneyimli teknik elemanlar öncelikle çatlağın durumunu kontrol ederler. Derinliği gibi detayları dikkate alarak tamir işleminde kullanılacak malzemeleri belirlerler.

Ev, ofis ve diğer yaşam alanlarındaki mobilyalarda görülen çatlak kaliteli tamir şirketleri tarafından titizlikle giderilir. Ofis mobilyaları yoğun kullanıldığı için daha çabuk deforme olabilir. Çizikler, çatlaklar, kırılmalar ve kabarmalar fazlaca görülür. Her türlü mobilyanızda göreceğiniz sorunların tamiri için Çekmeköy mobilya tamiri şirketleri arasında olan şirketimizi arayabilirsiniz. İstanbul’da mobilya tamiri konusunda üst düzeyde bir hizmet almak isterseniz mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz. Bu sayede tam da aradığınız özelliklere sahip bir şekilde mobilya tamiri hizmeti alabilirsiniz.