Hakkımızda

Çekmeköy Mobilya ustası ihtiyacının karşılanması konusunda ayrıcalıklı bir hizmetin içerisinde yer alan firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan bir hizmet anlayışına sahiptir. Kurulduğu ilk günden itibaren sektöre olumlu bir katkı sunmak konusunda sorumluluk üstlenen firmamız, tam da aradığınız kalite standartlarında bir hizmete imzasını atmaktadır. Firmamız günümüz koşullarında mobilya tamiri, kurulumu ve demonte hizmetini sunabilme kapasitesine sahip bir firma olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Firmamız uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmak konusunda ayrıcalıklı bir hizmetin içerisinde yer almaktadır.

Firmamız mobilya ustası hizmetleri gündeme geldiği zaman profesyonel personel yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Mobilya tamiri, kurulumu ve demonte işleminin üst düzeyde sunulması için mutlaka bu alanda uzman olan personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Tam da bu kapsamda firmamız bu tür hizmetlerin sorunsuz bir düzeyde sunulması konusunda ayrıcalıklı bir hizmet sunma kabiliyetine sahiptir. Firmamız personel yapısını geliştirmek amacıyla, etkili çalışmaların merkezinde yer alır. Böylece personellerimiz her zaman ayrıcalıklı bir şekilde Çekmeköy mobilya ustası hizmetini sunabilme kabiliyetine sahip olmaktadır.

Çekmeköy Mobilya ustası taleplerinin geniş kapsamlı bir şekilde karşılanması konusunda firmamız her zaman sorumluluk üstlenmektedir. Hem personel yapısı hem de teknik donanım açısından iddialı bir çalışmanın merkezinde yer alan firmamız, sizlere üst düzeyde bir hizmet sunmak konusunda kapsamlı bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Özellikle çağın gereklerine uygun bir şekilde mobilya ustası taleplerinin karşılanması konusunda firmamız, ayrıcalıklı bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında firmamız %100 müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda hassas bir çalışmanın içerisinde yer alan bir firmadır.

Misyonumuz

Her zaman ayrıcalıklı bir şekilde hizmet sunmayı kendisine misyon edinen firmamız; müşteri merkezli bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Böylece müşteri memnuniyetini sağlama misyonunu yerine getirmek için hassas bir çalışma sisteminin içerisinde yer almaktadır.

Vizyonumuz

Yenilikçi vizyonuyla dikkatleri üzerine çeken firmamız; müşteri taleplerinin karşılanması noktasında ayrıcalıklı hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır. Böylece tam da aradığınız kalite standartlarındaki hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır.